• Оплакване от неправедлив бан (Respawn)
Ако са ви баннали без причина, тук може да потърсите вашето решение!
Заключено
Аватар
vieri32
Потребител
Потребител
Отговори в темата: 1
Мнения: 4
Регистриран на: преди 9 месеци
Discord: bobovieri2#0165

Оплакване от неправедлив бан (Respawn)

Мнение от vieri32 »

Здравейте,
Както си играя редовно и преди малко ме банна Ваш админ, каква изненада - отново без причина ?? Поне така пише в конзолата - причина демо ?? И какво като причината е демо, той може да е снимал гълъбите как летят на мапа (има опция свободен поглед). Няма ли правило за точна причина за бан - спийд хак , уол хак, аймбот, мултихак и т.н ? Този път само че бан за 1 седмица... За пръв път виждам едноседмичен бан за без причина ?! Ника ми в играта е maikatiemuj, баннат бях от респаун сървъра, прилагам инфо по-долу. Прилагам и линк от докс.бг на демото, което се прави автоматично в папката, за да прегледате, няма какво да крия, чист съм ,многократно съм го заявявал в чата на играта пред много админи - https://dox.abv.bg/download?id=3538efae7c# - Линк за сваляне - малко е дълго , защото играх няколко карти подред. Ако нещо имате проблем с линка ми кажете. Още веднъж апелирам да си подбирате внимателно админите, кой ли не ме е гледал , волф, вълев и т.н не ги знам всички админи, и накрая влиза някакъв, който не съм го виждал преди (аз даже не съм го видял кога е влезъл, бях афк когато ме банна) и ме банва с причина демо ?! Излишно е да Ви казвам, че очаквам да ми премахнете бана. Миналия уикенд някакъв с ник "2" си влезе няколко пъти с аимбот и уолхак и му сложиха само 1 ден бан, после си влезе на другия ден и пак си цъкаше с хака и действие от админ нямаше, сигнализирах и той излезе от играта за 1 минута и видимо си спря хака и продължи. Значи такива може да играят и да си правят 100 на 0 за 1-2 минути с аимбота и само 24 часа бан, а мен ме банвате ? Такива като този "2" в предния сървър, където бях админ, директно перманентен бан за аимбот и повече не се вясваха. Изгледайте внимателно демото, накрая дори минах наблюдател, за да стана да говоря по телефона и пича ме баннал както съм наблюдател - изумително !

BUILD 3082 SERVER (0 CRC)
Server # 1080
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Samurai Jack.
[AMXBans] There are 6 days , 23 hours , 46 minutes and 22 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : maikatiemuj
[AMXBans] Reason : ' demo->forum '
[AMXBans] You can complain about your ban @ https :
[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_ID_LAN '
[AMXBans] Your IP : ' 85.11.186.110 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check
Аватар
End Of Life
Собственик
Собственик
Отговори в темата: 1
Мнения: 360
Регистриран на: преди 5 години
Пол: Мъж
Discord: endoflife1948
Никнейм: End Of Life
Местоположение: София

Re: Оплакване от неправедлив бан (Respawn)

Мнение от End Of Life »

Здравей,
На пръв поглед не видях нищо нередно.
Банът е премахнат и спорна игра.
beastGS.com
Заключено