• Предложение за сървъра QuadGS.COM # Zombie Plague
Мястото на всички излишни теми!
Заключено
Аватар
Nedev
Потребител
Потребител
Отговори в темата: 1
Мнения: 26
Регистриран на: преди 4 години

Предложение за сървъра QuadGS.COM # Zombie Plague

Мнение от Nedev »

1.Какво предлагате?
Значи като цяло афк система-днес забелязах доста афк -та имаше,хората се лутат насам натам,и си губят времето да ги търсят>Облагодетелстват се от афк-тата (естествено).Предполагам има хора с ограничено време за игра(от зала,малките вкъщи и тн.)
Екстра менюто да се раздели,за ЗМ когато си Зм и нормал когато си Хюман
лично аз доста често се бъркам в покупките,въпреки,че не са актуални ако си Хюман не можеш да пазаруваш ЗМ и обратно
Админите,Виповете да се отличават с др скин(мислч че зм то се отличава)
може старт армор за вип,админ+двоен скок
No recoil-ако може да се добави в екстра менюто
Кнайф Килл примерно да дава 2 ап,вместо 1(трудно ще е,но все пак е идея)
ХП-то на определени зомбита да се вдигне,прегледах има раси с по 1200 ХП,буквално 1 пълнител и по малко на АК и М3
на определен килл стриий да дава бонус АП,не много 2-3 макс-3
говорим след 4-5 килла подред
отделноо силно рпепоръчвам Безкрайните патрони да са по скъпи,забелязах че кгоато остана сам примерно и има 7-8 ЗМ та повечето идват,но поради малкото ХП,и безкрайните просто няма как да оцелеят,предлагам 15-ап да струват.на 1ви рунд сабирам 10 ап без проблем и да умра 2ри рунд нок аут наред..
за сейф на АП опция,предполагам не се запазват с определена причина,но все пак да питам,дали може да се запазват?
Може да се направи ранк система с лвл,от тези лвл и експ. да има определени скинове,за зм-та/хюмани,да си ги сменят за визия.
Базука не знам дали е добра идея.
Ако ап не се запазва,опция Банка,но за ВИП админ ,наполовина да запазва,защото трупат по бързо.
Може да направим рандом дроп пакети,или някакви кутийки по маповете 2-3 на бр, да дават бонус 20-50 кръв,армор или 1-2 ап.
В Екстра менюто може да се добави,анти инфо бомб защита за хюмани,примерно до 1 инф.(АП според цената на Инфо Бомба)
Инвиз Зомби,до 80 % стелт,примерно само докато е клекнало,да е в стелт.


2. С какво ще помогне вашето предложение? Вярвам,че ще помогне за развитието на сървъра, разнообразната и равностойна игра.

П.П. Извиянвам се за правописните грешки,повечето от идеите са писани късно вечер.
Последна промяна преди Powerfully преди 4 години , променен 1 time in total.
Причина: Приятел, няма смисъл от Caps Lock в заглавието.
Аватар
Valhir
Потребител
Потребител
Отговори в темата: 1
Мнения: 77
Регистриран на: преди 4 години

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА СЪРВАРА QuadGS.COM # Zombie Plague

Мнение от Valhir »

Аз съм напълно За със предложението ще е от полза.
“The True Horde takes what it wants!”
"Feel the power of the wild"
Аватар
BlackDevil
Потребител
Потребител
Отговори в темата: 1
Мнения: 138
Регистриран на: преди 4 години

Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА СЪРВАРА QuadGS.COM # Zombie Plague

Мнение от BlackDevil »

Мисля че трябва задължително да се направи отделно меню за "Zombie" и за "human", за "armor" ще е добре да се добави играчите да имат стимул да си купуват Vip,Admin.Т.Н., дай някакви скинове които искаш да се добавят (ако бъде прието това предложение)които мислиш че са хубави за тоя сървър.
Твърдо ЗА!
Аватар
Powerfully
Потребител
Потребител
Отговори в темата: 1
Мнения: 26
Регистриран на: преди 4 години

Re: Предложение за сървъра QuadGS.COM # Zombie Plague

Мнение от Powerfully »

Добър вечер, приятел.Следващият път внимавай с Caps Lock-а в заглавието.Относно предложението съм За.
Аватар
Polizei
Потребител
Потребител
Отговори в темата: 1
Мнения: 33
Регистриран на: преди 4 години

Re: Предложение за сървъра QuadGS.COM # Zombie Plague

Мнение от Polizei »

Edit
Unlimited Clip : 10 ammo » 20 ammo

Add
Extra item Pipe Bomb - 20 ammo
Extra item Mental Shield - 10 ammo
Добавено afkkicker
Заключено