• Предложение за Zombie Pleague
Мястото на всички излишни теми!
Заключено
Аватар
sjw
Потребител
Потребител
Отговори в темата: 1
Мнения: 19
Регистриран на: преди 4 години

Предложение за Zombie Pleague

Мнение от sjw »

1. Какво предлагате?Да се добавят двойни джъмпове за админи,випчета,смс админи и т.н
2. С какво ще помогне вашето предложение?Ами повече смс админи ще се привлекът.


* Ако е за сървърите трябва да е следното: Предложение за сървъра: Zombie Pleague.

1. Какво предлагате?По-лесно правене на амоо.
2. С какво ще помогне вашето предложение?Ще е по-лесно и за играчите като ''CT'' зомбитата до момента са твърде оп.


* Ако е за сървърите трябва да е следното: Предложение за сървъра: Zombie Pleague.

1. Какво предлагате?Да се добави екстра за випове,админи,и смс-ки.Повече аммо при стрелба и при убиване.
2. С какво ще помогне вашето предложение?Ще привлече повече смс-админи, а с тях и повече боост за веригата ;)


* Ако е за сървърите трябва да е следното: Предложение за сървъра: Zombie Pleague.
SJW LEGENDS.
Аватар
- uHguucku KoHon !!
Потребител
Потребител
Отговори в темата: 1
Мнения: 5
Регистриран на: преди 4 години

Re: Предложение за Zombie Pleague

Мнение от - uHguucku KoHon !! »

За добавянето на двоен джъмп и за повече аммо при стрелба съм съгласен, защото на тоя етап играчите не се различават от админите и играчите нямат стимул да си купуват админ.

Във какъв смисъл по-лесно правене на аммо?
Аватар
The Lunatic
Потребител
Потребител
Отговори в темата: 1
Мнения: 36
Регистриран на: преди 4 години

Re: Предложение за Zombie Pleague

Мнение от The Lunatic »

1. Мисля, че би било добре да се добави двоен скок за админите. Така може да има повече кандидат-админи, за да имат тази екстра, както каза - може да се привлекат повече смс админи. Аз съм За за добавянето на тази екстра.

2. Не знам какво имаш предвид с "по-лесно правене на аммо", но мисля, че не се прави толкова трудно. А и как по точно да се прави по-лесно ? Обясни малко, а не да гадаем какво имаш предвид. От мен Против!

3. Не мисля че админите, трябва да получават повече аммо, защото това мисля, че би спомогнало доста на админите, а и ако е събрал доста аммо, то доста трудно ще го хванат зомбитата, против!
Заключено