• Предложения за отдела с кандидатури и едно условие
Заключено
Аватар
The Lunatic
Потребител
Потребител
Отговори в темата: 1
Мнения: 36
Регистриран на: преди 4 години

Предложения за отдела с кандидатури и едно условие

Мнение от The Lunatic »

1. Какво предлагате?Предлагам в образеца за кандидатури да се добави:
Как се казвате ? и За кой от сървърите ни се кандидатирате ?
2. С какво ще помогне вашето предложение? - Предлагам го, защото някои кандидати не пишат заглавията на кандидатурите си както трябва. А за предложението ми за добавяне на "Как се казвате ?", мисля, че по този начин ще улесни админите и потребителите да разберат името на кандидата, а не да гадаят, да трябва да му пишат на Л.С. или да го видят в сървъра, за да разберат името му.

1. Какво предлагате? - Предлагам да се махне условието за годините.
2. С какво ще помогне вашето предложение? - Защото някои може да лъжат за годините си, за да бъдат одобрени или да имат по голям шанс за одобрение или др.
Последно променен от The Lunatic преди 4 години , променен 2 times in total.
Аватар
The Expatriate
Потребител
Потребител
Отговори в темата: 1
Мнения: 181
Регистриран на: преди 4 години

Re: Предложения за отдела с кандидатури и едно условие

Мнение от The Expatriate »

След като не видях никъде да пише, че е забранено да пиша по предложенията, мисля, че имам право да пиша по тях. За първото предложение за образеца за кандидатурите, мисля че ще е добре да се добавят и съм за, за добавянето им. За условието, не мисля, че това е причина, за да лъжат, дали ще са малки, дали ще са големи, то ако направят активността и докладите отново ще имат шанс и мисля, че ако изпълнят другите изисквания, то може да се пренебрегне това за годините. От мен против!
Последна промяна преди The Expatriate преди 4 години , променен 1 time in total.
Дори хакерите ми падат на колене! 8-)
Аватар
me and 9 apes
Потребител
Потребител
Отговори в темата: 1
Мнения: 4
Регистриран на: преди 4 години

Re: Предложения за отдела с кандидатури и едно условие

Мнение от me and 9 apes »

Всеки може, да гласува защо да не си изрази мнението си.
Това е глупаво нещо и не мисля, че има смисъл да се добавя и все пак горе долу си има значение от годините да не стане някой фал и всичко ще отиде на вятъра. От мене против.
Аватар
sjw
Потребител
Потребител
Отговори в темата: 1
Мнения: 19
Регистриран на: преди 4 години

Re: Предложения за отдела с кандидатури и едно условие

Мнение от sjw »

me and 9 apes написа: преди 4 години Всеки може, да гласува защо да не си изрази мнението си.
Това е глупаво нещо и не мисля, че има смисъл да се добавя и все пак горе долу си има значение от годините да не стане някой фал и всичко ще отиде на вятъра. От мене против.
Точно и ясно.Същото мнение против.
Аватар
- uHguucku KoHon !!
Потребител
Потребител
Отговори в темата: 1
Мнения: 5
Регистриран на: преди 4 години

Re: Предложения за отдела с кандидатури и едно условие

Мнение от - uHguucku KoHon !! »

Всеки нормален образец би трябвало да го има това. ЗА!
Заключено